Kalendarze reklamowe na ścianę

Kalendarze mają bardzo wiele odmian i dzielą się pod różnymi względami. Tym razem chciałbym wypisać w jednym miejscu główne cechy kalendarzy ściennych. Kalendarze ścienne to te, które można powiesić na ścianie i taka forma ich prezentacji jest dla nich najwłaściwsza.

Wśród kalendarzy ścienny wyróżnia się następujące kalendarze reklamowe:

  • kalendarze trójdzielne
  • kalendarze jednodzielne
  • kalendarze wieloplanszowe
  • kalendarze plakatowe

Kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne to takie kalendarze reklamowe, które są zdecydowanie najpopularniejsze spośród wszystkich kalendarzy ściennych. Ich najbardziej charakterystyczną cechą jest ich budowa. Kalendarze trójdzielne składają się z części, na której umieszcza się wszelkie treści reklamowe oraz trzech kalendariów doklejanych do podkładu.

Kalendarze jednodzielne

Kalendarze jednodzielne to kalendarze reklamowe, które są bardzo podobne do kalendarzy trójdzielnych, ale zamiast trzech kalendariów mają one jedna większe kalendarium. Dzięki takiemu rozwiązaniu są one mniejsze i tańsze od kalendarzy trójdzielnych.

Kalendarze wieloplanszowe

Kalendarze wieloplanszowe to kalendarze, które w bardzo szczególny sposób wyróżniają się spośród wszystkich kalendarzy reklamowych. Kalendarze wieloplanszowe to bardzo eleganckie kalendarze, których produkcja jest nieco droższa od pozostałych kalendarzy ściennych, ale ich wygląd niepodważalnie nadaje im ekskluzywny charakter.

Kalendarze plakatowe

Kalendarze plakatowe to największe kalendarze reklamowe jakie można zamówić na swoją reklamę. Bardzo duże rozmiary sprawiają, że kalendarze plakatowe są chętnie kupowane przez firmy, które chcą zaprezentować większą ilość swoich produktów, lub takich, które wiedzą, że odbiorcy ich kalendarzy będą używali ich w dużych pomieszczeniach.

Wszystkie kalendarze ścienne są bardzo dobrym materiałem na reklamę i zawsze warto pamiętać o nich składając zamówienie na swoje kalendarze reklamowe.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *